Read Comments

Mustang na černo

21_52f739c720331-426x268

Japonsko. Pomineme-li Apple, Coca-colu, trapné reality show a zálibu v úsporných autech, je Japonsko absolutním protikladem námi milovaných Spojených Států.
Jeden kdysi byl v Česku. Mustang z Anglie, v japonské specifikaci, důkaz že to vážně  existuje!

Nový Mustang šesté generace klepe na dveře, ale u Fordu se, myslím vcelku oprávněně, rozhodli, že pátá generace „s tuhou“, ještě nepatří do starého železa a rozhodli se udělat „rozlučkovou speciáku“ pro Japonsko. Jakkoliv by se klidně mohla jmenovat „Sayonara yellow edition“, Michiganští barvili na černo.

Jméno ponese hrdé a nádherné: Ford Mustang V8 GT coupe The Black. Až to budete vyprávět přátelům, budete si muset vzít dovolenou.
Pokud jim hned nedojde, že auto je černo-černé jako většina obyvatel Georgie, můžete jim vyprávět, co že to doopravdy znamená, tedy:
Speciální černý lak, černě lakovaná 19′ palcová  kola ve speciálním černém odstínu, speciální černo-černy interiér ve speciální černé kůži, prosklenou střechu v černé fólii,  hlavně však výhradní exkluzivitu, kdy „rozlučkovÿ-blacke v pouhých 40ti kusech a nikdy jich více nebude.
Pokud hodně spěcháte, stačí přátelům říci, že „všechno je černý“

Pod kapotou nehledejte černou magii, pětilitrový vidlicový osmiválec má stejných 420 koni jako běžné modely.

Výlučnosti-chtivý japonec si bude muset připravit nepatrně přes pět milionů yenů, tedy nějakých 50 tisíc dolarů

Pokud speciální Mustang chcete taky, můžete si ho dovézt. Na černo…

Tags:
Categories Nezařazené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>